Rozpis zápasů

 

Okresní fotbalový svaz Karviná

Univerzitní náměstí 242

733 01 Karviná - Fryštát

 

Okresní soutěž mladších přípravek

SR 2018-2019

 

Rozlosování turnajové soutěže mladších přípravek podzim 2018

číslo

Mužstvo

Hrací den

ÚZ

Hl. Hřiště

Náhr. hřiště

1

MSK Orlová

PO

ÚZ

Tráva Orlová

ÚT Orlová

2

volno

 

 

 

 

3

TJ Internacionál Petrovice

PO

ÚZ

Tráva

XX

4

TJ Havířov-Dolní Datyně

PO

ÚZ

Tráva

XX

5

MFK Havířov B

PO

ÚZ

Tráva 1

ÚMT

6

FK Těrlicko

PO

ÚZ

Tráva

XX

7

FK Baník Albrechtice

PO

ÚZ

Tráva 2

XX

8

volno

 

 

 

 

9

TJ Petřvald

PO

ÚZ

Tráva

XX

10

TJ Slovan Havířov

PO

ÚZ

Tráva

XX

11

MFK Karviná A

PO

ÚZ

Tráva Karviná Ráj

ÚT Karviná Ráj

12

FK Český Těšín

PO

ÚZ

ÚT Frýdecká

Tráva Dr. Slámy

13

MFK Karviná B

PO

ÚZ

Tráva Karviná Ráj

ÚT Karviná Ráj

14

FK Bospor Bohumín

PO

ÚZ

Tráva za parkem 1

Tráva za parkem 2

15

SK Dětmarovice

PO

ÚZ

Tráva

XX

16

MFK Havířov A

PO

ÚZ

Tráva 1

ÚMT

 

V jarní části SR 2018/2019 turnajové soutěže mladších přípravek, bude rozlosování soutěže přelosováno

 

1. kolo – pondělí 3.9.2018 začátky:

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:00 hod., 3 utkání v 17:30 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:10 hod., 3 utkání v 17:50 hod. v počtu 3 družstev

Turnaj č. 3 – pořadatel MFK Havířov B, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se při 4 družstvech 2 x 10 min.

16:30 hod. – FK Český Těšín – MFK Havířov B

16:30 hod. – MFK Karviná A – FK Těrlicko

17:00 hod. – FK Český Těšín – FK Těrlicko

17:00 hod. – MFK Karviná A – MFK Havířov B

17:30 hod. – MFK Karviná A – FK Český Těšín

17:30 hod. – MFK Havířov B – FK Těrlicko

2. kolo – pondělí 10.9.2018 začátky:

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:00 hod., 3 utkání v 17:30 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:10 hod., 3 utkání v 17:50 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 8 - pořadatel FK Bospor Bohumín, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se při 4 družstvech 2 x 10 min.

16:30 hod. – TJ Slovan Havířov – FK Český Těšín

16:30 hod. – FK Bospor Bohumín – MFK Havířov A

17:00 hod. – TJ Slovan Havířov – MFK Havířov A

17:00 hod. – FK Bospor Bohumín – FK Český Těšín

17:30 hod. – FK Český Těšín – MFK Havířov A

17:30 hod. – FK Bospor Bohumín – TJ Slovan Havířov

3. kolo – pondělí 17.9.2018 začátky:

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:30 hod., 3 utkání v 17:00 hod.

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:40 hod., 3 utkání v 17:20 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 10 - pořadatel FK Český Těšín

Hraje se při 3 družstvech 2 x 15 min.

16:00 hod. – TJ Petřvald – FK Český Těšín

16:40 hod. – TJ Internacionál Petrovice – TJ Petřvald

17:20 hod. – FK Český Těšín – TJ Internacionál Petrovice

4. kolo – pondělí 24.9.2018 začátky:

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:30 hod., 3 utkání v 17:00 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:40 hod., 3 utkání v 17:20 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 15 – pořadatel TJ Internacionál Petrovice, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se při 4 družstvech 2 x 10 min.

16:00 hod. – TJ Internacionál Petrovice – FK Český Těšín

16:00 hod. – MFK Havířov A – FK Baník Albrechtice

16:30 hod. – TJ Internacionál Petrovice – FK Baník Albrechtice

16:30 hod. – MFK Havířov A – FK Český Těšín

17:00 hod. – FK Český Těšín – FK Baník Albrechtice

17:00 hod. – TJ Internacionál Petrovice – MFK Havířov A

 

5. kolo – pondělí 1.10.2018 začátky:

1 utkání v 15:30 hod., 2 utkání v 16:00 hod., 3 utkání v 16:30 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 15:30 hod., 2 utkání v 16:10 hod., 3 utkání v 16:50 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 17 - pořadatel MSK Orlová

Hraje se při 3 družstvech 2 x 15 min.

15:30 hod. – MSK Orlová – MFK Karviná B

16:10 hod. – MFK Karviná B – FK Český Těšín

16:50 hod. – MSK Orlová – FK Český Těšín

 

6. kolo – pondělí 8.10.2018 začátky:

1 utkání v 15:30 hod., 2 utkání v 16:00 hod., 3 utkání v 16:30 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 15:30 hod., 2 utkání v 16:10 hod., 3 utkání v 16:50 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 22 – pořadatel FK Český Těšín, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se při 4 družstvech 2 x 10 min.

15:30 hod. – SK Dětmarovice – FK Baník Albrechtice

15:30 hod. – MFK Havířov B – FK Český Těšín

16:00 hod. – SK Dětmarovice – FK Český Těšín

16:00 hod. – MFK Havířov B – FK Baník Albrechtice

16:30 hod. – SK Dětmarovice – MFK Havířov B

16:30 hod. – FK Český Těšín – FK Baník Albrechtice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist