Rozpis zápasů

 

 

 

 

 

 

 

Okresní soutěž mladších přípravek

SR 2017-2018

 

Rozlosování turnajové soutěže mladších přípravek podzim 2017

 

číslo

Mužstvo

Hrací den

ÚZ

Hl. Hřiště

Náhr. hřiště

1

TJ Petřvald

PO

ÚZ

Tráva

XX

2

MFK Havířov A

PO

ÚZ

Tráva 1

ÚMT

3

MFK Karviná B

PO

ÚZ

Tráva Karviná Ráj

ÚT Karviná Ráj

4

FK Český Těšín

PO

ÚZ

ÚT Frýdecká

Tráva Dr. Slámy

5

SK Dětmarovice

PO

ÚZ

Tráva

XX

6

FC Horní Bludovice

PO

ÚZ

Tráva

XX

7

FK Těrlicko

PO

ÚZ

Tráva

XX

8

FK Bospor Bohumín

PO

ÚZ

Tráva za parkem 1

Tráva za parkem 2

9

TJ Havířov-Dolní Datyně

PO

ÚZ

Tráva

XX

10

MFK Karviná A

PO

ÚZ

Tráva Karviná Ráj

ÚT Karviná Ráj

11

FK Baník Albrechtice

PO

ÚZ

Tráva 2

XX

12

MSK Orlová

PO

ÚZ

Tráva Orlová

ÚT Orlová

13

TJ Slovan Havířov

PO

ÚZ

Tráva

XX

14

TJ Internacionál Petrovice

PO

ÚZ

Tráva

XX

15

Slovan Horní Žukov

PO

ÚZ

Tráva

ÚT Frýdecká Č. Těšín

16

MFK Havířov B

PO

ÚZ

Tráva 1

ÚMT

 

 

1. kolo – pondělí 4.9.2017 začátky:

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:00 hod., 3 utkání v 17:30 hod.

 

Turnaj č. 2 – pořadatel FK Český Těšín, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

 

16:30 hod. – MFK Karviná B – TJ Internacionál Petrovice

16:30 hod. – FK Český Těšín – TJ Slovan Havířov

17:00 hod. – FK Český Těšín – TJ Internacionál Petrovice

17:00 hod. – MFK Karviná B – TJ Slovan Havířov

17:30 hod. – MFK Karviná B – FK Český Těšín

17:30 hod. – TJ Slovan Havířov – TJ Internacionál Petrovice

 

 

2. kolo – pondělí 11.9.2017 začátky:

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:00 hod., 3 utkání v 17:30 hod.

 

Turnaj č. 6 – pořadatel FC Horní Bludovice, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

 

16:30 hod. – MFK Havířov A – FK Český Těšín

16:30 hod. – FC Horní Bludovice – FK Bospor Bohumín

17:00 hod. – FC Horní Bludovice – MFK Havířov A

17:00 hod. – FK Český Těšín – FK Bospor Bohumín

17:30 hod. – FC Horní Bludovice – FK Český Těšín

17:30 hod. – MFK Havířov A – FK Bospor Bohumín

3. kolo – pondělí 18.9.2017 začátky:

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:30 hod., 3 utkání v 17:00 hod.

 

Turnaj č. 9 – pořadatel FK Baník Albrechtice, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

 

16:00 hod. – FK Český Těšín – MFK Karviná A

16:00 hod. – TJ Petřvald – FK Baník Albrechtice

16:30 hod. – FK Český Těšín – FK Baník Albrechtice

16:30 hod. – TJ Petřvald – MFK Karviná A

17:00 hod. – TJ Petřvald – FK Český Těšín

17:00 hod. – FK Baník Albrechtice – MFK Karviná A

 

 

 

4. kolo – pondělí 25.9.2017 začátky:

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:30 hod., 3 utkání v 17:00 hod.

 

Turnaj č. 16 – pořadatel Slovan Horní Žukov, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

 

16:00 hod. – Slovan Horní Žukov – FK Bospor Bohumín

16:00 hod. – FK Český Těšín – FK Baník Albrechtice

16:30 hod. – Slovan Horní Žukov – FK Baník Albrechtice

16:30 hod. – FK Český Těšín – FK Bospor Bohumín

17:00 hod. – FK Bospor Bohumín – FK Baník Albrechtice

17:00 hod. – Slovan Horní Žukov – FK Český Těšín

 

 

 

5. kolo – pondělí 2.10.2017 začátky:

1 utkání v 15:30 hod., 2 utkání v 16:00 hod., 3 utkání v 16:30 hod.

 

Turnaj č. 20 – pořadatel MFK Havířov B, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

 

15:30 hod. – FK Český Těšín – TJ Havířov-Dolní Datyně

15:30 hod. – SK Dětmarovice – MFK Havířov B

16:00 hod. – FK Český Těšín – MFK Havířov B

16:00 hod. – SK Dětmarovice – TJ Havířov-Dolní Datyně

16:30 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – MFK Havířov B

16:30 hod. – FK Český Těšín – SK Dětmarovice

 

 

 

6. kolo – pondělí 9.10.2017 začátky:

1 utkání v 15:30 hod., 2 utkání v 16:00 hod., 3 utkání v 16:30 hod.

 

Turnaj č. 23 – pořadatel FK Český Těšín, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

 

15:30 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Český Těšín

15:30 hod. – FK Bospor Bohumín – TJ Internacionál Petrovice

16:00 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – TJ Internacionál Petrovice

16:00 hod. – FK Bospor Bohumín – FK Český Těšín

16:30 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Bospor Bohumín

16:30 hod. – FK Český Těšín – TJ Internacionál Petrovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist