Rozpis zápasů

7. kolo – pondělí 30.4.2018 začátky:

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:00 hod., 3 utkání v 17:30 hod.

 

Turnaj č. 25 – pořadatel SK Dětmarovice, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

16:30 hod. – FK Těrlicko – SK Dětmarovice

16:30 hod. – FK Český Těšín – TJ Internacionál Petrovice

17:00 hod. – FK Těrlicko – TJ Internacionál Petrovice

17:00 hod. – FK Český Těšín – SK Dětmarovice

17:30 hod. – FK Těrlicko – FK Český Těšín

17:30 hod. – TJ Internacionál Petrovice – SK Dětmarovice

 

 

8. kolo – pondělí 7.5.2018 začátky:

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:00 hod., 3 utkání v 17:30 hod.

 

Turnaj č. 30 – pořadatel FK Český Těšín, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

16:30 hod. – FK Český Těšín – TJ Petřvald

16:30 hod. – MFK Karviná B – FC Horní Bludovice

17:00 hod. – FK Český Těšín – MFK Karviná B

17:00 hod. – TJ Petřvald – FC Horní Bludovice

17:30 hod. – FK Český Těšín – FC Horní Bludovice

17:30 hod. – TJ Petřvald – MFK Karviná B

9. kolo – pondělí 14.5.2018 začátky:

1 utkání v 17:00 hod., 2 utkání v 17:30 hod., 3 utkání v 18:00 hod.

 

 

 

Turnaj č. 34 – pořadatel Slovan Horní Žukov, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

17:00 hod. – FK Český Těšín – Slovan Horní Žukov

17:00 hod. – FK Baník Albrechtice – FK Bospor Bohumín

17:30 hod. – FK Český Těšín – FK Bospor Bohumín

17:30 hod. – Slovan Horní Žukov – FK Baník Albrechtice

18:00 hod. – FK Český Těšín – FK Baník Albrechtice

18:00 hod. – Slovan Horní Žukov – FK Bospor Bohumín

 

10. kolo – pondělí 21.5.2017 začátky:

1 utkání v 17:00 hod., 2 utkání v 17:30 hod., 3 utkání v 18:00 hod.

 

Turnaj č. 38 – pořadatel MFK Havířov B, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

17:00 hod. – FK Český Těšín – MFK Karviná A

17:00 hod. – MFK Havířov B – TJ Slovan Havířov

17:30 hod. – FK Český Těšín – MFK Havířov B

17:30 hod. – MFK Karviná A – TJ Slovan Havířov

18:00 hod. – Český Těšín – TJ Slovan Havířov

18:00 hod. – MFK Karviná A – MFK Havířov B

 

11. kolo – pondělí 28.5.2017 začátky:

1 utkání v 17:00 hod., 2 utkání v 17:30 hod., 3 utkání v 18:00 hod.

 

Turnaj č. 42 – pořadatel MFK Havířov A, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

 

17:00 hod. – FK Český Těšín – MFK Havířov A

17:00 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – MSK Orlová

17:30 hod. – FK Český Těšín – MSK Orlová

17:30 hod. – MFK Havířov A – TJ Havířov-Dolní Datyně

18:00 hod. – FK Český Těšín – Havířov-Dolní Datyně

18:00 hod. – MFK Havířov A – MSK Orlová

 

12. kolo – pondělí 4.6.2017 začátky:

1 utkání v 17:00 hod., 2 utkání v 17:30 hod., 3 utkání v 18:00 hod.

 

Turnaj č. 48 – pořadatel MFK Karviná A, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se 2 x 10 min.

17:00 hod. – MFK Karviná A – FK Těrlicko

17:00 hod. – FK Český Těšín – TJ Slovan Havířov

17:30 hod. – MFK Karviná A – FK Český Těšín

17:30 hod. – FK Těrlicko – TJ Slovan Havířov

18:00 hod. – MFK Karviná A – TJ Slovan Havířov

18:00 hod. – FK Těrlicko – FK Český Těšín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist